Proč FlexyFlex?

ŠPIČKOVÁ ITALSKÁ KVALITA

Kvalitu zaručují stále probíhájící výzkumy, vývoje a inovace s využitím nejlepších materiálů a pokročilých technologií. Kvalita je také zaručena díky odbornému italskému zpracování.

VÍCE NEŽ 40 LET ZKUŠENOSTÍ

FlexyFlex je tradiční výrobce italských matrací od roku 1973. Díky tomu, že se pohybuje na trhu už přes 40 let, může čerpat ze svých zkušeností a zaručit tak ještě kvalitnější zpracování.   

 AŽ 10 LET ZÁRUKA NA PROLEŽENÍ MATRACÍ

Vysoce kvalitní matrace prošly náročným vývojem, splňují veškeré evropské normy a jsou certifikovány jako zdravotně nezávadné. Byly vyvinuty pro zajištění toho nejlepšího pohodlí s výjimečnými ortopedickými vlastnostmi a z tohoto důvodu je na ně dána až 10letá záruka.

O flexyflex

 • O Flexyflex

  Firma FlexyFlex vznikla v Itálii v roce 1973 s jediným cílem: zajistit nejlepší odpočinek pro své klienty díky konstantnímu výzkumu, vývoji a inovacím s využitím nejlepších materiálu, pokročilých technologií a odbornému italskému zpracování.

  Náš úspěch je založen na dlouholetých zkušenostech, excelentních produktech, pozornosti k detailům a osobnímu vztahu s klienty a prodejci. Vyrábíme specializované spací systémy, kde se protínají rozdílné požadavky jednotlivých zákazníků s náročeným testováním a důslednou kontrolou.

  Číst více

Ukázka produktů

 • Matrace Giglio
  Velice kvalitní matrace 
  s 4-6cm vrstvou paměťové pěny poskytuje výborné pohodlí pro každého.

 • Matrace Energy Latex
  Anatomická, sedmizónová matrace Energy Latex - 100% přírodní latexová matrace s hypoalergenními vlastnostmi.

 • Matrace Micro Springs
  Hypoalergenní, zónová matrace s vysokým systémem odpružení, které je dáno ocelovými mikropružinami v samostatných taštičkách.

 • Polštář Flex Memory Air
  Polštář Flex Memory Air vyrobený z líné pěny s dírkovaným jádrem.